Dla Kolekcjonera

COLWAY – zaopatrujący Organizację dystrybucyjno-konsumencką, której Uczestnicy mają całkowity monopol na dystrybucję Kremu Niebieski Diament –  ukrył w masie kosmetycznej co piątego jego opakowania, w dostępnej obecnie serii:

Diamenty o pełnym, 56 fasetowym szlifie brylantu, średnicy 1,2-1,4 mm, masie ok. 0,01 ct, o dobrej czystości, osadzone w perle ze srebrną obwódką…
albo:
Niebieskie moissanity o masie 0,4 – 0,6 ct, klejnoty z unikalnej, niedostępnej w sprzedaży kolekcji, które większością cech jubilerskich przewyższają diamenty.

Wypróbuj Krem Niebieski Diament ! Dołącz do poszukiwaczy klejnotów i kolekcjonerów!

A jeśli Ci się on spodoba…  Pomyśl, czy nie chciał(a)byś uzyskać dostępu do możliwości nabywania świetnego kosmetyku, w którym ukrywane są kamienie szlachetne – ale w cenach hurtowych? 

Klejnot jest w co piątym opakowaniu, ale nie musisz liczyć na szczęśliwy los. Możesz zdobyć nad nim władzę. Nabywcy pięciu Kremów (wówczas już z bardzo atrakcyjnym rabatem!) otrzymują zawsze jedno z opakowań oznaczone.  W nim kamień jubilerski znajduje się na pewno!

 

 

 

Poszukiwaczom klejnotów w Kremie Niebieski Diament zaleca się zachowanie opakowania tego kosmetyku, na którym znajduje się indywidualny kod*, gdyż będzie to miało znaczenie w przypadku znalezienia w Kremie ukrytego w nim kamienia jubilerskiego.

*kody z opakowań, które nie zawierały klejnotów – nie działają w Programie Nagrodowym „Biżuteria” obowiązującym do 28.02.2019

… kto uzbiera pięć diamentów, które wraz z kodami z opakowań Kremu Niebieski Diament odeśle do COLWAY, temu firma (uwaga! ten Program Nagrodowy funkcjonuje tylko do 28 lutego 2019!) COLWAY wstawi je do unikatowego, srebrnego charmsa.

Kto wejdzie w posiadanie siedmiu diamencików, wraz z kodami z opakowań Kremów, w których były ukryte – temu COLWAY oprawi je w złotą obrączkę.

Kto uzbiera sześć diamencików i jeden diament moissanit, wraz z siedmioma unikalnymi kodami z opakowań – temu COLWAY oprawi je w wykonany ręcznie pierścionek z białego lub żółtego złota

Biżuterię COLWAY z diamentami zdobyć można w jeszcze jeden sposób. W całorocznym Konkursie na najlepszy materiał reklamujący Krem Niebieski Diament, pod warunkiem, że będzie on przed zamieszczeniem w internecie autoryzowany przez COLWAY.  Autorzy materiałów wyróżnionych nagradzani będą biżuterią z diamentami.

Natomiast główny zwycięzca tego Konkursu – wyłaniany spośród twórców raz do roku, w grudniu – pojedzie na atrakcyjną, egzotyczną wycieczkę z osobą towarzyszącą.  Wśród  celów tych wycieczek jest jedno z najpiękniejszych, a prawie nieznanych miejsc na świecie: Diamentowa Plażazobacz więcej

Adres do nadsyłania propozycji konkursowych  colway@colway.pl