Dla Kolekcjonera

COLWAY – zaopatrujący Organizację dystrybucyjno-konsumencką, której Uczestnicy mają całkowity monopol na dystrybucję Kremu Niebieski Diament –  ukrył w masie kosmetycznej co piątego jego opakowania, w dostępnej obecnie serii:

Diamenty o pełnym, 56 fasetowym szlifie brylantu, średnicy 1,2-1,4 mm, masie ok. 0,01 ct, o dobrej czystości, osadzone w perle ze srebrną obwódką…
albo:
Niebieskie moissanity o masie 0,4 – 0,6 ct, klejnoty z unikalnej, niedostępnej w sprzedaży kolekcji, które większością cech jubilerskich przewyższają diamenty.

co piątym Kremie Niebieski Diament znajduje się prawdziwy klejnot!

Czy nie chciał(a)byś uzyskać dostępu do możliwości nabywania świetnego kosmetyku, w którym ukrywane są kamienie szlachetne? 

Wypróbuj Krem Niebieski Diament !  Dołącz do poszukiwaczy klejnotów i kolekcjonerów!

UWAGA!  

Poszukiwaczom klejnotów w Kremie Niebieski Diament zaleca się zachowanie opakowania tego kosmetyku, na którym znajduje się indywidualny kod, potwierdzający zakup, co będzie miało znaczenie w przypadku znalezienia w kremie ukrytego w nim kamienia jubilerskiego. 

Realna wielkość diamencików osadzonych w perłach może spowodować u ich znalazców rozczarowanie. Jednakże rychło zorientują się oni, że na ich „skarb” jest … znaczny popyt, gdyż są one poszukiwane przez potencjalnych nabywców z kręgu partnerów i Klientów COLWAY.  

Kto bowiem uzbiera pięć diamentów z kodami na opakowaniach Kremu Niebieski Diament i przyśle je do COLWAY, temu firma wstawi je w srebrnego charmsa.

Kto wejdzie w posiadanie siedmiu diamencików, temu COLWAY oprawi je w złotą obrączkę

Kto uzbiera sześć diamencików i jeden diament moissanit, temu COLWAY oprawi je w wykonany ręcznie pierścionek z białego lub żółtego złota

Biżuterię COLWAY z diamentami zdobyć można w jeszcze jeden sposób. W całorocznym Konkursie na najlepszy materiał reklamujący Krem Niebieski Diament, pod warunkiem, że będzie on przed zamieszczeniem w internecie autoryzowany przez COLWAY.  Autorzy materiałów wyróżnionych nagradzani będą biżuterią z diamentami.

Natomiast główny zwycięzca tego Konkursu – wyłaniany spośród twórców raz do roku, w grudniu – pojedzie na atrakcyjną, egzotyczną wycieczkę z osobą towarzyszącą.  Wśród  celów tych wycieczek jest jedno z najpiękniejszych, a prawie nieznanych miejsc na świecie: Diamentowa Plażazobacz więcej

Adres do nadsyłania propozycji konkursowych  colway@colway.pl