katarzyna-figura-blue-diamo

Krem Niebieski Diament jest kosmetykiem anti-age pierwszego wyboru wielu znanych osób, w tym Katarzyny Figury.

Nikt dotąd w całej, światowej branży kosmetycznej nie wkładał, w celu ich wypromowania, do tak spektakularnie skutecznych kremów przeciwzmarszczkowych -najprawdziwszych moissanitów! 
Wykorzystaj tę niepowtarzalną okazję! Ta oferta – jak bardzo wydałaby Ci się niewiarygodna – wychodzi od firmy znanej w Polsce od 15- tu lat, o której nie znajdziesz żadnej obiektywnie złej opinii. To jest prawda! Gdzie zatem ukryty został „haczyk” lub jakiś reklamowy podstęp?  – masz prawo zadać sobie takie pytanie. Nie ma podstępu. Krem ten, tak samo jak inne kosmetyki, z których jesteśmy znani, został skomponowany ze składników wyjątkowych i plasuje się w najwyższej światowej lidze, a opinie o rzetelności naszej oferty i o jakości produktów COLWAY zbierzesz bez trudu, nawet w internecie. 

Życzymy Ci byś trafił(a) na półkaratowy, błękitny moissanit, kamień, którego wartość jest znacznie większa od ceny tego Kremu. Wiedzę o tych, nigdzie niedostępnych w sprzedaży i długo ukrywanych przed światem, przybyłych z kosmosu klejnotach – zdobędziesz na tej domenie. 

Skoro więc naprawdę ukrywamy w masie kosmetycznej cenne klejnoty, to gdzie jest ten haczyk, podobno ukryty w każdej reklamie? U nas go nie ma.  Zaświadczają o tym  setki tysięcy usatysfakcjonowanych użytkowników produktów, nabytych w milionach opakowań u Partnerów COLWAY.

Za to, że kosmetyk ten jest doskonałej jakości i że na pewno znajdziecie w nim kamień szlachetny – ręczy także Katarzyna Figura – której rozpoznawalność w świecie mieści się niezmiennie w pierwszej dziesiątce Polaków! Czy znacie choć jedną reklamę, w której wystąpiła Kasia Figura? Dlaczego? Bo ona zrobiła to tylko ten, jeden raz. Dla produktów, które ją urzekły i to znacznie wcześniej niż poznała Niebieski Diament.

Nie ma więc tu żadnego podstępu reklamowego. Jest natomiast pewna trudność. Jeśli chcesz kupić ten produkt kilkoma kliknięciami, jak przyzwyczajona jest to robić większość internautów – to bez trudu znajdziesz w sieci któryś z dziesiątków sklepów internetowych, mających od wielu lat w ofercie wszystkie produkty COLWAY i będzie to zakup łatwy. Ale… płacąc 287 zł – cenę o świetnym jej stosunku do jakości i skuteczności tego kosmetyku, będziesz zdana(y) na szczęśliwy los. Gdyż sprzedając hurtowo Niebieskie Diamenty, wkładamy kamienie szlachetne tylko do co piątego z nich, co wynika po prostu z rentowności ich dystrybucji.  

W tej unikalnej kampanii reklamowej czynimy jednak ukłon w stronę naszych Partnerów – Menedżerów Sieci Konsumencko-Dystrybucyjnej COLWAY. Tylko oni otrzymali (limitowaną) możliwość nabycia Kremów Niebieski Diament z gwarantowanym klejnotem, zatopionym w masie kosmetycznej każdego, a nie co piątego.

Jeśli więc chcesz tę wyjątkową okazję wykorzystać z gwarantowaną satysfakcją, a nie zdawać się na los z szansą 1:5 – to musisz wyjść ze strefy komfortu zakupów w internecie i znaleźć któregoś z naszych Partnerów handlowych. Masz trzy możliwości:

- rozpytać o Menedżera COLWAY (jest ich w Polsce tysiące i każdy przywiezie Ci Niebieski Diament – uważaj! - z gwarantowanym klejnotem do domu, inkasując tę samą zapłatę, co za produkt z oferty katalogowej),

-  zarezerwować sobie na tych samych warunkach taki zakup u kogoś z listy przez nas szczególnie rekomendowanych

- wypełnić formularz kontaktowy, co ma tę zaletę, że umożliwi Ci kontakt osobisty z Menedżerem COLWAY, najbliższym miejscem zamieszkania Twojego kodu pocztowego. Da Ci możliwość dopytania się o wszelkie szczegóły, a może nawet też niewielkich negocjacji cenowych.  Nie musisz podawać tam nawet swojego prawdziwego nazwiska. Potrzebujemy tylko Twojego kodu pocztowego i numeru telefonu. 

I to jest ów jedyny „haczyk”. Celem tej nieszablonowej i równie kosztownej, co bardzo atrakcyjnej dla Klientów kampanii reklamowej jest bowiem nie tylko promocja Kremu Niebieski Diament, ale także pomoc naszym Partnerom, w docieraniu do nowych kręgów konsumentów.